Загрузка...

САЛЮТИ та ФЕЄРВЕРКИ – Мить святкової традиції

“САЛЮТИ та ФЕЄРВЕРКИ – Мить святкової традиції”

Cалют на честь молодят - це радість святкової події, що тільки підсилює настрій та яскраво наповнює весілля веселими оплесками та вигуками до радісної події в честь Щасливих Молодяток. Із самого дитинства, святкові салюти збирали велику кількість людей на центральних площах. Вигуки "Ура!" доносилися з балконів будинків, навіть якщо сам салют був видний лише у вікні будинку навпроти. Салюти дають можливість дорослим знову відчути себе дітьми та посперечатися, у який же рік і на яке свято салют був найкрасивішим!

Про феєрверки можна говорити нескінченно - як, і любуватися цим барвистим видовищем. Адже на сьогоднішній день піротехніки можуть запропонувати нам десятки різновидів салютів. І рідко весілля може обійтись без цього видовищного шоу, що змушує завмерти у захопленні всіх гостей свята. На цій сторінці ви зможете довідатися, які феєрверки особливо популярні для весіль.

Думаю, усі погодяться з тим, що будь-яке свято має бути яскраве і барвисте, а от весілля - тим більше. І один із традиційних варіантів додати видовищності - це організація весільного феєрверка, на сьогоднішній час агентства можуть запропонувати вам широкий вибір феєрверків на будь-який смак, різної величини, вартості й тематичного наповнення. Салют на весіллі відбувається звичайно в самому кінці вечора, перед тим, як гості будуть розходитися. Хоча можливо й продовження банкета після феєрверка, це залежить від конкретного весільного сценарію - іноді весільними салютами відзначають перший танець молодят, перший поцілунок на банкеті під вигуки "Гірко!", розрізування весільного торта або під будь-який інший урочистий момент.

Сучасні феєрверки - це зовсім не обов'язково вуличний салют на весіллі. Все може відбуватись і у приміщенні, якщо ви зупинили свій вибір на тихих і практично безпечних фонтанах з "холодних іскор", генераторах "снігу" або диму.

 

Феєрверки на весілля, салюти у Київі, салют на весілля, феєрверк Київ Одеса Харків